ERA-3VEB6042V
MFR.Part #
ERA-3VEB6042V
JLCPCB Part #
C1861583
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS