ERA-3VEB6041V
MFR.Part #
ERA-3VEB6041V
JLCPCB Part #
C3976406
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS