ERA-3VEB5621V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VEB5621V
JLCPCB Part #
C4058135
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS