ERA-3VEB5602V
MFR.Part #
ERA-3VEB5602V
JLCPCB Part #
C4294836
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS