ERA-3VEB5600V
MFR.Part #
ERA-3VEB5600V
JLCPCB Part #
C1858437
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS