ERA-3VEB5360V
MFR.Part #
ERA-3VEB5360V
JLCPCB Part #
C1861509
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS