ERA-3VEB5101V
MFR.Part #
ERA-3VEB5101V
JLCPCB Part #
C4179375
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS