ERA-3VEB4991V
MFR.Part #
ERA-3VEB4991V
JLCPCB Part #
C4286240
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS