ERA-3VEB4871V
MFR.Part #
ERA-3VEB4871V
JLCPCB Part #
C1861510
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS