ERA-3VEB47R5V
MFR.Part #
ERA-3VEB47R5V
JLCPCB Part #
C4344981
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS