ERA-3VEB4322V
MFR.Part #
ERA-3VEB4322V
JLCPCB Part #
C3946012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS