ERA-3VEB4021V
MFR.Part #
ERA-3VEB4021V
JLCPCB Part #
C4229258
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS