ERA-3VEB3920V
MFR.Part #
ERA-3VEB3920V
JLCPCB Part #
C4295071
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS