ERA-3VEB3572V
MFR.Part #
ERA-3VEB3572V
JLCPCB Part #
C4006637
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS