ERA-3VEB3401V
MFR.Part #
ERA-3VEB3401V
JLCPCB Part #
C1861745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS