ERA-3VEB3400V
MFR.Part #
ERA-3VEB3400V
JLCPCB Part #
C4020706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS