ERA-3VEB3321V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VEB3321V
JLCPCB Part #
C1861807
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS