ERA3VEB3300V
MFR.Part #
ERA3VEB3300V
JLCPCB Part #
C490792
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS