ERA-3VEB3011V
MFR.Part #
ERA-3VEB3011V
JLCPCB Part #
C4314625
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS