ERA-3VEB3000V
MFR.Part #
ERA-3VEB3000V
JLCPCB Part #
C3982414
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS