ERA-3VEB2802V
MFR.Part #
ERA-3VEB2802V
JLCPCB Part #
C3921782
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS