ERA-3VEB2670V
MFR.Part #
ERA-3VEB2670V
JLCPCB Part #
C1861685
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS