ERA-3VEB2611V
MFR.Part #
ERA-3VEB2611V
JLCPCB Part #
C4081117
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS