ERA-3VEB2262V
MFR.Part #
ERA-3VEB2262V
JLCPCB Part #
C4162664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS