ERA3VEB2200V
MFR.Part #
ERA3VEB2200V
JLCPCB Part #
C490791
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 220Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS