ERA-3VEB2101V
MFR.Part #
ERA-3VEB2101V
JLCPCB Part #
C4111853
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS