ERA-3VEB2051V
MFR.Part #
ERA-3VEB2051V
JLCPCB Part #
C4229154
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS