ERA-3VEB1962V
MFR.Part #
ERA-3VEB1962V
JLCPCB Part #
C4083615
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS