ERA-3VEB1870V
MFR.Part #
ERA-3VEB1870V
JLCPCB Part #
C4311814
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS