ERA3VEB1800V
MFR.Part #
ERA3VEB1800V
JLCPCB Part #
C543685
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 180Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS