ERA-3VEB1652V
MFR.Part #
ERA-3VEB1652V
JLCPCB Part #
C4288203
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS