ERA-3VEB1650V
MFR.Part #
ERA-3VEB1650V
JLCPCB Part #
C4279105
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS