ERA-3VEB1540V
MFR.Part #
ERA-3VEB1540V
JLCPCB Part #
C4204922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS