ERA-3VEB1271V
MFR.Part #
ERA-3VEB1271V
JLCPCB Part #
C1861828
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS