ERA-3VEB1101V
MFR.Part #
ERA-3VEB1101V
JLCPCB Part #
C3993685
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS