ERA-3VEB1100V
MFR.Part #
ERA-3VEB1100V
JLCPCB Part #
C4131213
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS