ERA-3VEB1071V
MFR.Part #
ERA-3VEB1071V
JLCPCB Part #
C4150647
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS