ERA3VEB1000V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA3VEB1000V
JLCPCB Part #
C490790
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS