ERA-3KEB2103V
MFR.Part #
ERA-3KEB2103V
JLCPCB Part #
C1862142
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS