ERA-3KEB1433V
MFR.Part #
ERA-3KEB1433V
JLCPCB Part #
C1862129
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS