ERA-3KEB1153V
MFR.Part #
ERA-3KEB1153V
JLCPCB Part #
C1862139
Description
-55℃~+155℃ 100V 115kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS