ERA-3KEB1133V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3KEB1133V
JLCPCB Part #
C1862128
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 113kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS