ERA-3KEB1053V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3KEB1053V
JLCPCB Part #
C1862145
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 105kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS