ERA-3ARW753V
MFR.Part #
ERA-3ARW753V
JLCPCB Part #
C2089917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS