ERA-3ARW752V
MFR.Part #
ERA-3ARW752V
JLCPCB Part #
C2076530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS