ERA-3ARW683V
MFR.Part #
ERA-3ARW683V
JLCPCB Part #
C2090005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS