ERA-3ARW623V
MFR.Part #
ERA-3ARW623V
JLCPCB Part #
C4059876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS