ERA-3ARW512V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3ARW512V
JLCPCB Part #
C4016682
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS