ERA-3ARW303V
MFR.Part #
ERA-3ARW303V
JLCPCB Part #
C2076524
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS