ERA-3ARW162V
MFR.Part #
ERA-3ARW162V
JLCPCB Part #
C2076528
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS